pondělí 14. prosince 2015

Je práce zadarmo ekonomická?

Pokud pracujeme zadarmo, tak nemáme peníze, a jsme tak odkázáni na sociální pomoc, nebo existujeme z úspor, které máme z minulosti, kdy jsme pracovali za peníze. Práce zadarmo má za následek to, že se lidi, organizace, podniky, národy, atd. dostávají do dluhů, které jsou často obtížně splatitelné, protože jsou moc vysoké. Následkem dluhů je zde logicky; dezinformace, prostituce, drogy, deprese, konflikt, kriminalita, fanatismus, rasismus, revoluce, válka, ekonomická emigrace, atd. shrnuto za každou krizí je zde práce zadarmo!
Je logické, že je zde veliká potřeba nalézt zde práci, která není zadarmo, a je možné si díky takové práci našetřit rychle hodně peněz. Konzumní svět je postaven na rozdělaní na; ligy, kategorie, kasty, třídy, hodnoty, atd. čím výše je člověk systémově zařazen, tím více má za práci i peněz, ten kdo je zařazen nejníže, ten pracuje zadarmo. V naší republice v současnosti pracuje zadarmo ten, kdo má hrubý plat do 40 000 Kč, ten kdo má hrubý plat už větší než 40 000 Kč, ten už pracuje za peníze, a může si i něco z výplaty ušetřit na budoucnost.
Kolik lidí u nás vlastně statisticky pracuje za plat, který je větší než 40 000 Kč hrubého? Za plat větší než je 40 000 Kč u nás pracuje jenom elitních 10 000 lidí, zajímavé je že tato pravdivá statistika se nikde mediálně neuvádí a uvádí se jenom statistiky plné svatých dezinformací. Náklady na jednoho uprchlíka z Afriky jsou dneska v Německu 40 000 Kč měsíčně, a to zde tento uprchlík pro Německo nepracuje, nelze se potom divit uprchlíkům z Afriky, že u nás nechtějí trvale zůstat, protože jsme pro ně ubohou zaostalou banánovou republikou, ve které se z 99,9 % pracuje jenom zadarmo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem