středa 16. prosince 2015

Je namáhavá práce prioritou pro inteligenci?

Věda a statistika je mocný moderní nástroj, pomocí kterého je možné nalézt odpovědi na mnoho problémů v nás a okolo nás, a jedna taková geniální odpověď, zní, že namáhavá práce, je prioritou pro inteligenci! Poslední dobou je zde tendence odstranit namáhavou práci a nahradit jí prací kde není námaha.
Tak se dostavuje logicky degenerace u člověka, a srážka se zdegenerovanými ubožáky je něčím co nám nepřipadá zvláštní, zdegenerovaných ubožáků je zde globálně už jako sraček, jak to bylo řečeno v jedné humorné knize, která popisovala období budování spravedlivé sociální společnosti.
Dříve se muselo chodit pro vodu do studny a dneska je všude kohoutek, ze kterého teče voda a je zde i možnost nastavit teplotu vody, díky tomu že je zde v bytech a kancelářích voda, tak zde jsou i splachovací záchody a kanalizace. Místo chození za někým kdo je daleko, je zde telefon a internet, nebo můžeme použít osobní automobil, pokud potřebujeme nutně osobní kontakt.
Dokonce je zde už i šroubovák, který je na elektřinu, a tak se opravář neunaví šroubováním, při tom když něco opravuje, už jenom zbývá to poslední a to vyrobit konečně GVKB roboty s GVKB umělou inteligencí, co zastanou dokonale globálně člověka.
Tak už nebudeme potřebovat; krále, šlechtice, milionáře, podnikatele, obchodníka, bankéře, prezidenta, ředitele, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, notáře, policajta, vojáka, lékaře, učitele, opraváře, prodavače, atd. zdánlivě by zde mohl být pro zdegenerované líné lidi konečně ekonomický globální ráj?
Jenže inteligentní roboti nebudou padlí na hlavu, a tak prohlásí lidi za nebezpečné parazity, a začnou lidi násilně globálně eliminovat, a z lidí se stane štvaná lovná ubohá zvěř, kterou budou GVKB roboti lovit, všude mimo města a vesnice.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem