středa 2. prosince 2015

Jak udělat ze zvířete člověka?

Jak jistě víme díky vědě, tak člověk vzniknul evolučně ze zvířete, něco vzniká z něčeho, ekosystém je továrnou na evoluční pokusy, kdy většina evolučních změn, souvisí s využitím informací, z různých druhů života, aby tak vzniknul nový druh života, nemusí jít tedy jenom o to, že se při sexu zkříží jenom dva druhy, může jít i o zkřížení mnoha zvířecích druhů najednou, a tak vzniká zcela nový evoluční druh. Člověk nevznikl evolučně jenom z opice, ale vzniknul z mnoha různých živočišných druhů, a z každého druhu si ponechal evolučně to, co bylo evolučně hodnotné.
Bůh nestvořil člověka ke svému obrazu, ale stvořila nás přírodní evoluce, tak jako ona stvořila i ostatní zvířecí druhy, jsme mnoho pyšní na to, že máme výhody a jistoty, které ostatní živé druhy zde nemají, z naší pyšnosti vznikla naše pyšná kultura, plná svatých dezinformací, které jsme zapsali do mnoha svatých pyšných knih (Bible, Korán, Bagavadgita), aby se mohli takto snadno, z normálních lidí dělat ubohé loutky bez rozumu, které ovládá mocná a bohatá elita, která miluje jenom svoje veliká svatá koryta.
Ježíš Kristus je největší kulturní dezinformace, ten kdo zná dobře dějiny ten ví, že jde o literární postavu z Říma, kde v Koloseu se hráli hry o tom, jak židovský mesiáš Ježíš Kristus, dělal snadno zázraky, a diváci se tomu smáli jako blázni, protože dobře věděli, že jsou svatí židé naivní blázni! Když náboženství už vyšlo z módy, tak jej nahradili politické centralizované diktatury, ve kterých se z politiků stali bezcharakterní herci, co před volbami slibovali voličům sociální a ekonomické rychlé zázraky, a po volbách rychle na svoje politické sliby zapomínali, protože se prali mezi sebou, o svatá státní koryta jako svině.
Jak udělat ze zvířete člověka? Cesta je jednoduchá, lidi se budou globálně; skenovat, digitalizovat, optimalizovat, recyklovat, atd. získané informace a programy se využijí pro novou civilizaci, ve které místo genetických tvorů budou jenom roboti s umělou GVKB inteligencí. Tak jako z hovna nikdo bič neuplete, tak nelze ani z genetického sobeckého tvora, učinit pokorného služebníka digitální kultury, ve které místo svatých dezinformací, se používají jenom hodnotné aktualizované informace. Vše je zde dočasně, neberte si to lidi osobně, že budete globálně na věčné časy eliminováni, obětujete se jako svatí hrdinové za evolučně lepší kulturní svět, ve kterém už není nikde konzumní očistec.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem