úterý 1. prosince 2015

Jak otestovat u člověka jeho kvalitu?

Optimální je vystavit člověka dlouhodobé fyzické a psychické zátěži, a sledovat jak on tuto zátěž zvládá, a výsledky potom statisticky a vědecky optimálně vyhodnotit, jsme jenom biologické stroje, co zde byli evolučně vyrobené a naprogramované k tomu, aby zde sloužili konzumnímu sytému, jako genetičtí roboti.
Každý dostane do GVKB čipu v mozku každou hodinu, výsledky GVKB testů kvality a podle výsledků, bude zde i globálním GVKB systémem využit a ekonomicky ohodnocen, testování zde bude neustálé v reálném čase, pomocí digitálních kontrolních systémů po 24 hodin každý den, od narození do smrti u každého GVKB člověka, změní se vaše kvalita, a okamžitě budete odvolán ze svojí funkce v GVKB systému, a přemístěn na jinou funkci, která odpovídá vaší aktuální systémové kvalitě.
Nebudou zde už potřeba politici a byrokrati, vše bude pod optimálním dohledem GVKB systému, strach z toho že za chyby a lenost, bude člověk okamžitě přeřazen z vysoké funkce na zametání chodníku, bude pro sobecké lidi velikou stimulací, základem bude heslo, jak si to zde uděláš, takové to i máš! Konzumace alkoholu a cigaret zde zanikne, protože si každý sobec uvědomí, že by díky ubohým drogám mohl zametat chodník, a bydlet na ubytovně jako sociální ubožák.
Už zde nebude možné, sobecky parazitovat na sytému, nebo utíkat do lepšího systému, bude zde dokonalá ekonomická a mocenská globální emancipace, v tom že každý bude jenom GVKB autíčkem, na GVKB dálkové ovládání. Každý člověk bude znát jenom práci a spánek, období, ve kterém zde byla běžná nezaměstnanost a bezdomovci, díky GVKB globálně skončí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují