středa 2. prosince 2015

Jak optimálně restartovat ekonomiku?

Ekonomika je založená na spolupráci, jedinec zde nic nedokáže, proto se musí globálně zakázat soukromí, vše zde musí být společné, to znamená místo peněz přídělový systém, místo výhod a jistot, nevýhody a nejistoty, ze všech lidí se musí stát digitální nuly, s nulovou hodnotu, co nemají lidská jména a tituly. Základem GVKB systému bude pro všechny lidi práce a spánek, nebudou zde volné dny, ve kterých se nepracuje, globálně každý člověk dostane co hlavy GVKB čip, a čip zablokuje probuzení mozku, a on bude u člověka ovládat realitu, a mozek už nebude znát existenční realitu, sejde z očí, sejde i z mysli, a tak sobecký mozek, brzo zapomene na to, že existuje nějaká existenční realita.
Všechny GVKB čipy budou globálně propojené v reálném čase, a tak nebude problém optimální spolupráce technická ani programová, z lidí se tak stanou GVKB autíčka na dálkové ovládání. Pokud bude člověk podprůměrný svým výkonem tak bude eliminován, protože pevnost řetězu určují nejslabší články a GVKB systém bude neustále provádět globální kontrolu, aby se eliminovali podprůměrní jedinci, takto se optimálně rychle eliminuje degenerace a přelidnění globálně. Jelikož bude každý člověk na světě mnoho pracovat od narození do smrti tak zde nebude už potřeba tolik lidí a tak se 99% lidí optimálně ekologicky eliminuje a tím zde nebudeme už tolik poškozovat ekologicky ekosystém. Takto v naší malé republice bude jenom 100 000 lidí místo současných 10 000 000 lidí.
Logicky zde bude mnoho prázdných měst a vesnic ve kterých bude i mnoho prázdných bytů, tento globální problém se vyřeší tím, že ve městech a na vesnicích budou existovat jenom kovoví GVKB roboti, a nazí a hladoví GVKB lidé, budou existovat jenom mimo města a vesnice, v plastových obytných kontejnerech, a jejich jedinou prací bude pečovat optimálně o ekosystém, aby náš ekosystém optimálně fungoval, a dobře sloužil digitální GVKB civilizaci. Jelikož nebude už potřeba tolik potravin pro lidi, tak se začnou všude vysazovat smíšené lesy, tam kde byli dříve pole.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem