sobota 19. prosince 2015

Jak je to objektivně s peklem a rájem po smrti?

Je to jednoduché, ten kdo zde byl andělem, přijde logicky do ráje, a ten kdo zde nebyl andělem, ten přijde do pekla, nejde o to co si člověk pyšně myslí, že on zde je, jde o dílo člověka, z evolučního díla se pozná jestli je člověk anděl nebo čert, skutky nejsou důležité, anděl může; lhát, krást, znásilňovat, vraždit, žít nemravně, nevěřit v Boha a zázraky, atd.
Přesto zůstane andělem, a přijde do posmrtného věčného ráje, hodnotí se jenom životní evoluční dílo, nikoho u posledního božího soudu nezajímá, jak ten člověk zde žil, to je jeho soukromá intimní věc. Nejčastěji je zde slyšet, vaše životní dílo, bylo evolučně zde jenom na hovno, a tak vás spáchneme do pekelných sraček, na věčné časy.
Někdo zakřičí, ale já jsem zde byl svatým papežem ve Vatikánu, jak mohlo být moje lidské dílo na hovno? Podívejte se na objektivní evoluční statistiky, a pochopíte že vaše životní dílo zde bylo na hovno, a nás zde nezajímá, že jste byl dlouho papežem, přijdete do pekelných sraček. Nestačí napsat mnoho dobře globálně prodejných knih, nebo nahrát mnoho populárních hudebních písní s hudební populární skupinou.
Či zde dělat dlouho prezidenta USA nebo papeže, hodnotu má jenom dílo, které pomáhá evoluci ve správném růstu, anděl pomáhá evoluci v růstu, a čerty nezajímá správný evoluční růst, a zajímají se jenom o svůj vlastní sobecký růst. Ráj to je sociální společnost, a peklo to je egoistické sobectví, nelze sloužit současně sociální společnosti, a svému egoistickému sobectví, nelze sloužit pokoře a pyšnosti, to už velmi dávno přeci řekl každý svatý kazatel lidské morálky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem