sobota 19. prosince 2015

Ekonomická deprese je následkem uváznutí v dluhové síti

Centrální byrokratické diktatury (feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, islamismus, hinduismus, atd.) jsou jako virové nemoci, které napadají zdegenerované konzumní ubožáky (král, císař, šlechtic, prorok, rabín, guru, mesiáš, papež, prezident, ředitel, soudce, atd.). Vše je obchod a divadlo od té doby, co lidi umí profesionálně lhát a krást!
Přirovnání umožňuje snadněji pochopit to, co je nám vzdálené, elita co nám zde sobecky vládne, to jsou sobečtí pavouci, a pracující lidi to jsou altruistické mouchy, které pavouci chytají do sítí ze; dluhů, zákonů, daní, regulací, morálky, lásky, módy, reklamy, pohádek, kultů, fetišů, pověr, mytologie, dezinformací, atd. pravda je jako psychické zrcadlo, ve kterém sobecký parazit spatří logicky sobeckého parazita.
Pokud chceš sobecky zde parazitovat tak vytvoř jako pavouk velikou novou síť, do které budeš chytat hloupé mouchy, v současnosti je zde nejvíce rozšířená dluhová síť, která je zde díky centralizaci a přelidnění. Neseženete rychle dobré zaměstnání, a skončíte v dluhové síti, a mocní a bohatí pavouci, vás ekonomicky okamžitě zabijí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem