pondělí 28. prosince 2015

Díky bohu prezidenti vše nejlépe vědí

Prezidenti zde zastupují boha, a jak každý ví tak bůh je vševědoucí, bůh s prezidenty manipuluje jako se svými sluhy, každý prezident je tedy logicky loutkou kterou ovládá jenom bůh.
Koho bůh miluje, toho prezidentskou funkcí i obdaruje, to je logické, všude je přeci vše centralizované, a v centru je bůh, a daleko od centra jsou neznabozi, které bůh nezná, a tak se o ně už nestará! Miluj bližního a ser z vysoka na cizí ubožáky, o tom to zde všude bylo a bude!
Občas lze slyšet od neznabohů, že dokud boha a jeho zázraky na vlastní oči neuvidí, že v něj neuvěří, z díla je přeci spatřen tvůrce a příroda je dílem boha, podívejme se na přírodu a člověka, který je součástí přírody jenom tak spatříme boha, bůh není subjekt který je nad námi v ráji obklopen anděly, to jsou pohádky pro malé děti.
Cizí lidé jsou obrazně jako učitelé, a chtějí vás jenom známkovat, podle toho jak jim odpovídáte, oni znají vše lépe, než to znáte vy! Následkem je logicky nefungující hodnotný dialog, a zbabělý útěk do konzumace návykových drog, nebo do svatých iluzí a krásných snů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem