pátek 25. prosince 2015

Co je správně a co je chybně?

Vše je v pohybu a při pohybu, musí být správné rozhodnutí, o tom kam se bude něco pohybovat, a k rozhodnutí je potřeba informace a program, čím více informací a čím více programů, tím více správných rozhodnutí lze i realizovat, to je logické.
Chybné rozhodnutí znamená problémy, a mnohdy může i vést k nemoci a smrti, vše v nás a okolo nás to jsou jenom stroje, co profesionálně pracují, ve vesmíru nikdy nebyl život, ale vždy zde byli jenom naprogramované stroje, co pracují, i ty jsi genetický stroj, co pracuje díky informacím a programům, nebo lidově řečeno, díky vědomostem a inteligenci.
Aby stroje a programy bezchybně pracovali, tak musí být bezchybné a být i v bezchybné situaci, pokud je existenční situace chybná, a stroje jsou chybné, a chybně naprogramoavné, tak je zde logicky i mnoho chybné práce, a tak zde jsou deprese, na které se používají léky nebo drogy.
Konfliky a války, v nahotě odhalují to, že lidi a národy dělají veliké chyby, a mají s tím i veliké problémy, protože miliony lidí zbytečně umírá, a dochází i k ničení miliónových hodnot. Je snadné pyšně soudit a tvrdě trestat, je těžké pokorně vše pochopit, a potom vše správně opravit.
Vše obrazně musí být postaveno na principu zámku a klíče, nesmí nikdy nikde dojít k násilnému otvírání zámku bez správného klíče! Je správné zavést preventovní globální trvalá opatření, které eliminují vše, co by se mohlo pokusit o násilné otevření zámku bez klíče.
Každý člověk od narození do smrti, bude muset chodit na každoroční kontrolu, v den svých narozenin, a umělá GVKB inteligence ve spolupráci s GVKB roboty jej otestuje, jestli u něj nehrozí to, že by se on mohl v budoucnosti pokusit otevřít zámek bez klíče.
Pokud se u člověka zjistí to, že je u něj veliká pravděpodobnost toho, že on bude lhát a krást, tak bude tento zlý chybný člověk; zmražen, naprocován, naporcované kilové zmražené kousky lidského masa, se potom z palet umístěných v GVKB kontejnerech, naházejí do tropického oceánu, aby nakrmili hladové ryby, a bylo tak zde více chutných dravých ryb na lov.
Nikdo zde nebude mít vyjímku a tak se naporcuje i; papež, dalajláma, prorok, kněz, rabín, guru, celebrita, prezident, předseda vlády, předseda strany, ministr, poslanec, senátor, soudce, byrokrat, policajt, voják, učitel, lékař, vědec, umělec, ředitel, náměstek, sekretářka, pilot, administrátor, programátor, milionář, atd. zdegenerovaných ubožáků, je dneska na světě jako sraček, a globální dokonalý GVKB systém, eliminuje na věčné časy, přelidnění a degeneraci, optimálně a ekologicky. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem