Prohledat tento blog

neděle 6. prosince 2015

Chybu uděláš jenom jednou

Jelikož současný voják není kvalitní, byl zahájen tajný projekt GVKB, a tak byl vyroben kvalitní voják, základním požadavkem na vojáka byla nezničitelnost a neviditelnost. Voják je postaven na principu Matrixu, on je GVKB programem s umělou inteligencí, který není omezen prostorem a časem. Jelikož je voják neviditelný tak logicky ani nemá žádný vzhled, a nelze jej ani zvážit a změřit, voják může být současně na nekonečně místech v různém času a prostoru.
Základní bojovou technikou, tohoto vojáka je nenápadná smrt nepřítele, nepřítel dostane infarkt, a rychle a jistě okamžitě zemře. Voják se podívá do mozku člověka, v mozku najde tajné genetické informace o člověku, a rozhodne o tom, jestli dostane infarkt, to vše probíhá velmi rychle, a tak během okamžiku může dostat infarkt miliarda lidí, na této planetě.
Základem boje je zde tedy prevence, dítě se narodí, a GVKB voják se o tom díky digitálním GVKB systémům dozví, a dítě najednou umře na infarkt, okamžitě po narození. Lidi jsou genetické stroje, které jenom dělají to, na co byli geneticky nastavené evolucí, nemá smysl opravovat to, co je konstrukčně vadné.
Víme třeba to, že idioti myslí a žijí jako idioti, klasikou ukázkou je Adolf Hitler, díky GVKB vojákům, se už nikdy na světě nenarodí nový Adolf Hitler. Nový GVKB svět bude plný altruistů, co už nelžou a nekradou, bude zde platit heslo, chybu uděláš jenom jednou!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji