sobota 19. prosince 2015

Chtělo by to nějaký zázrak

Volá prezidetnt USA prezidentovi Ruska, ten GVKB virus co likviduje lidi pochází od vás? Od nás virus GVKB nepochází, my si mysleli že pochází od vás? Tak je mi to jasné, má v tom prsty zase fanatický Islám, nechám to okamžitě prošetřit, a jak u vás v Rusku pokračuje boj s tímto GVKB virem?
Vědci jednou na maximum a výsledky žádný, a u vás v USA máte už nějaké výsledky? U nás je to stejný, podle statistik umírají lidi na celém světě stejnou rychlostí, takže logicky nikde na to není žádný lék, problém toho viru je že smrt vypadá jako obyčejný infarkt, a je obtížné zjistit že příčinou je GVKB virus, a proto se to tak rychle globálně rozšířilo, a nikdo si toho nevšimnul.
Nejhorší je že se to neustále mění, vědci říkají že je to obrazně jako by se každou hodinu v celým virovým GVKB systému změnili důležitá přístupová hesla, to musel vymyslet nějaký bezpečnostní fanatik. Prý odhadem by za deset let mohl člověk zmizet z ekosystému, to není moc optimistická předpověd.
Naši specialisti zase tvrdí, že by člověk zde zmizel za dvacet let, chtělo by to nějaký zázrak. Líbil se mě vtip, jak někdo přestříkal sanitku na pohřební auto, a pod to napsal jenom smrt je zde jistá. Na burze je to u nás bláznec jaký ještě burza nezažila, smrt se stala pro nenažrané obchodníky zlatým dolem, peníze nesmrdí o tom to přeci je. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem