pátek 25. prosince 2015

Byl na počátku všeho zde Bůh?

Věda sebejistě tvrdí, že každé svaté náboženství to jsou naivní pohádky, pro dospělé hlupáky, a náboženství zase tvrdí že vědci jsou lidi co dělají chyby, a že to nejsou vševědoucí systémy. Byl na počátku všeho zde Adam a Eva?
Stvořil člověka zde svatý všemocný božský Stvořitel, nebo nás Stvořitel kdysi velmi dávno nestvořil, a vznikli jsme zde díky genetické evoluci, nebo jinak, třeba díky mimozemské návštěvě, kdy se zde zabydleli cizinci z jiné obydlené planety, protože se jim u nás líbilo, nebo proto, že zde bohužel ztroskotala jejich vesmírná loď, a tak zde bohužel zůstali jako vesmírný trosečníci.
Logicky jsem si to nechal jako GVKB prověřit v archivu Vesmírné unie, vlastně v Bibli je o tom nepřímo skrytě napsáno, jak se Satan vzbouřil a byl uvržen za trest do pekla, na jedné mimozemské veliké lodi, došlo ke vzpouře a velitel lodi nechal vzbouřence vysadit na naší modré planetě, ta vesmírná loď byla už kdysi dávno recyklovaná, a nežije už ani kapitán té lodi.
Jsme tedy potomci vzbouřenců, jsem hrozně zvědavý, a tak mě logicky zajímalo, proč se vlastně lidi na té lodi vzbouřili? Příčinou vzpoury bylo špatné jídlo a špatné pití, velitel té lodi byl dokonalý lakomec, a šetřil na jídle a pití pro posádku lodi, lidi museli jíst levné granule bez chuti a zápachu pro dobytek, a k tomu měli na pití recyklovanou vodu.
Nechal jsem si na stůl tedy donést tyto granule pro dobytek, vyrobené podle starého receptu a tu recyklovanou vodu, nic hnusnějšího a odpornějšího jsem ještě nikdy nejedl a nepil, týden jsem po tom nemohl už nic jíst, a pořád jsem zvracel. Kapitán JHVH ale měl svého osobního kuchaře a osobního číšníka, on jedl samé vybrané vesmírné lahůdky, jako nějaký svatý Bůh, láska bohužel prochází žaludkem!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem