sobota 5. prosince 2015

Amatérismus z nás udělal žebráky

Když jde o pokornou sebekritiku, tak nikdo nezvedne dobrovolně ruku, a nezačne pronášet na sebe sebekritiku, zato když je možnost sebe pyšně chválit, tak by všichni najednou zvedli ruku! Z mnoha lidí se stali žebráci, a nikdo se nesnaží zjistit to, kdo z nás udělal žebráky? Bohatství je následkem profesionální práce a logicky amatérská práce z nás dělá žebráky.
Pokud slepý vede slepé tak to špatně dopadne, proč si nedáme pozor na to, aby zde docházelo neustále k tomu, že slepí vedou slepé jako; císařové, králové, šlechtici, papežové, prezidenti, ministři, byrokrati, soudci, profesoři, diplomati, ředitelé, celebrity, atd. pokud udělá chybu řemeslník, tak ta chyba způsobí malou škodu, ale pokud chybu udělá prezident, tak ta chyba způsobí velikou škodu!
To že někdo má vysoké vzdělání, neznamená to, že on nebude amatérsky chybovat, minulost jasně ukazuje to, jak lidi co zde měli moc a bohatství, mnoho amatérsky chybovali. Je třeba eliminovat globálně elitu a nahradit elitu umělou inteligencí a roboty, lidi budou nazí a hladoví tak už nebudou moci konečně amatérsky chybovat, protože se o lidi postarají GVKB roboti a GVKB umělá inteligence.
Podívejte se do moderního průmyslu, všude je dneska umělá inteligence a roboti, je už jenom třeba zrušit lidem jejich výhody a jistoty, každý člověk se stane konzumním dobytkem, který bude myslet a žít jako dobytek, a tak už nebude muset zde o nic žebrat, roboti nahým lidem nasypou v poledne každý den do koryt dostatek granulovaného jídla, aby neumřeli hlady.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem