úterý 24. listopadu 2015

Zázračným úspěchem je přizpůsobení situaci

Život je utvářen situací, ve které existuje, to co se přizpůsobí, získá za to výhody a jistoty, to co se nepřizpůsobí, se dostává do nevýhod a nejistot, což většinou znamená nemoc a smrt. Podívejme se na to, jak vzniká zde zázračný úspěch, a zjistíme, že za zázračným úspěchem je přizpůsobení situaci.
Proč se někdo nechce nebo nedokáže přizpůsobit situaci, a tak je neúspěšný a ocitá se v krizi? Za neschopností se přizpůsobit je vždy špína, která dělá z lidí ubožáky, mnohdy je těmto lidem řečeno, že pokud špínu uklidí, tak se budou mít lépe, ale je to marnost, protože oni si zvykli už žít ve špíně, a nechtějí žít v čistotě.
Opice se proměnila v člověka tím, že se naučila žit v čistotě fyzické a psychické, blahoslavení jsou ti, co jsou čistí fyzicky a psychicky, o tom je každá čistá víra ve svaté zázraky, ten kdo je špinavý, nemůže očekávat od čistých andělů, že mu oni budou pomáhat v jeho životě, špinavý člověk je naopak ve společnosti špinavých čertů, co mu budou škodit, a radovat se z toho, jak se špinavý člověk rozčiluje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem