čtvrtek 26. listopadu 2015

Všude jde jenom o napětí

Tak jako ušpiněné prádlo dáváme do pračky, tak se i ušpiněná duše dává do očistce, a když je už duše konečně čistě bílá, tak si jí Bůh oblékne, a po krátké době jí hodí do očistce, protože se ušpinila, když se duše cítí božsky, je to proto, že jí má Bůh na sobě, jako bílou košili, Bůh si mění košile každou minutu, protože je všude mnoho sobecké špíny, proto okamžiky kdy se cítíme božsky, trvají jenom minutu.
Všimněme si toho, že nejvíce nás přitahuje opak, ten kdo je hladový myslí na jídlo, ten kdo je chudý myslí na bohatství, ten kdo je samcem myslí na samici, ten kdo je hříšný myslí na svatost, atd. podívejme se na to do hloubky a poznáme, že příčinou je napětí, potřebujeme napětí, abychom mohli fungovat, naše sny vytvářejí umělé psychické napětí, aby náš mozek mohl fungovat i když tělo odpočívá!
Podívejme se na; pohádky, umění, kulturu, ekonomiku, politiku, náboženství, učení, atd. všude jde jenom o napětí, pokud odstraníme napětí, tak božský život zmizí, a z lidí se stanou jenom svaté mrtvé sochy s nulovou hodnotou!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem