úterý 17. listopadu 2015

Umělý člověk s umělou inteligencí

Vše začalo v okamžiku, kdy jsme se stali závislými na výhodách a jistotách, výhody a jistoty začali s lidmi manipulovat jako s loutkami, a pokud zde nebyl dostupný originál, tak začala vznikat snaha originál nahradit nějakou umělou náhražkou, místo praxe zde najednou byla teorie, místo pravdy zde najednou byla lež, atd.
Vše okolo nás bylo nahrazeno za něco umělého, a už zbývá jenom originálního genetického člověka nahradit za robota, ostatně už v minulosti kouzelníci oživovali mrtvé sochy, u nás je dobře známý židovský golem.
Vše se začíná optimalizovat a automatizovat logicky tím rychle ubývá pro lidi možnost si prací vydělat peníze, protože optimalizace a automatizace eliminovala obrovské množství pracovních míst, podívejme se třeba na; Google, Windows, Linux, WordPress, mobilní telefony, kontejnery, čárové kódy, samoobsluhy, samoobslužné digitální pokladny, zboží, které si zákazník doma sám smontuje.
Zákazník si sám načerpá benzin do auta a zaplatí pomocí karty, obsluha benzínové pumpy je tedy už zbytečná, v továrnách spatříte obrovské haly, kde jsou jenom inteligentní automatické stroje, a nikde nejsou už lidi, co by zde mohli za mzdu pracovat. Proč by zde nemohla být každá vláda na dobíjecí baterky, stejně si každý o lidské vládě myslí to, že je zde už jenom na baterky!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem