pátek 13. listopadu 2015

Snadno vydělané peníze na internetu

Internet je plný chytrých podvodníků a spekulantů, co se budou snažit vás oškubat a odkopnout mnoha chytrými způsoby, pokud něco na internetu snadno vydělává peníze, tak o tom každý mlčí jako hrob, protože pokud by o tom na internetu mluvil, tak by byl jeho zisk okamžitě ohrožen! Každé podnikání je jako hledání zlata, jsou místa, kde zlato je, a jsou místa, kde zlato není! Konflikty a války jsou jenom o místa, kde je možné těžit zlato, tam kde není možné těžit zlato tam je bída a deprese.
V minulosti byli hlavním zdrojem zisku katalogy; podnikatelů, organizací, zboží, služeb, inzerce, zpráv, atd. mnoho malých katalogů ale na internetu zkrachovalo, a přežili jenom ty nejsilnější veliké staré katalogy, hlavním zdrojem zisku se stali vyhledávače v internetovém prohlížeči, proto je zde tolik internetových prohlížečů, co mezi sebou tvrdě soutěží o popularitu.
Potřebujete zviditelnit svoji ubohou stránku, tak si zaplaťte to, že vyhledávač bude vaši stránku mnoho zobrazovat, pokud nezaplatíte za reklamu, tak nemáte žádnou šanci si zajistit velikou návštěvnost, nevěřte na zázračně naprogramované krásné stránky, co jsou optimalizované, to jsou jenom pohádky!
Největší tragédie je snažit se vydělávat na tom, že někdo naivně klikne na reklamu, co máte na stránce, tento druh snahy o snadný zisk, je už u nás mrtvý několik let! Hlavně si dejte pozor na to, aby vaše stránka neodkazovala na stránky s malou návštěvností, odkazujte jenom na stránky s velikou návštěvností! Častým trikem je nalákat někoho, aby on vám na internetu sloužil jako otrok, a když by mělo konečně dojít k placení, tak najednou je vám oznámeno, že jste porušil nějaká smluvní pravidla, a tak nic za práci už nedostanete!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují