Prohledat tento blog

pátek 20. listopadu 2015

Sebevražda eliminuje problémy a nemoci

Neustále zde mnoho lidí naříká na to, že má problémy, anebo na nemoc, sebevražda eliminuje problémy a nemoci, jestliže sobecký konzumní systém, na vás z vysoka sere, tak vy se na tento systém taky vyserte, a spáchejte dneska optimálně sebevraždu. Statisticky globálně každou minutu, jsou na světě dvě sebevraždy, proč by se toto statistické malé číslo nemohlo změnit, a místo ubohých dvou sebevražd za minutu, by zde bylo 200 sebevražd za minutu.
Obětujte se jako hrdina, za všechny konzumní hříšníky, a odejděte jako svatý mučedník z tohoto sobeckého světa, který je ubohým konzumním očistcem. Berte to jako restartování Windows, vaše existence zde to je jenom virtuální Matrix, vše je absolutní živý hologram, smrt je jenom restartování jednoho bezvýznamného živého operačního systému, v tomto absolutním Matrixu.
Stejně smrti nikdo neunikne, vše je zde dočasně, neodkrájejte restartování svého systému, a stisknete odvážně tlačítko existenčního restartu, to bude pravá revoluce konzumního systému, až se stane sebevražda něčím, co je normální, a pokud prezident nebo ředitel spáchá sebevraždu, tak to nikoho zde nebude už mediálně ani zajímat.
Osobně bych vám doporučil sebevraždu pomocí hladovky, zde máte možnost si to dlouho užít, není kam spěchat, aby vaše sebevražda pomocí hladovky probíhala bez problémů, tak zde budou globálně státní organizace, které vás pomocí tajné policie přemístí do sběrného tajného oploceného tábora, kde budete ve společnosti lidí, co se rozhodli spáchat sebevraždu pomocí hladovky.
Místo vyplácení; invalidních důchodů, starobních důchodů, sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, zisků z podnikání a obchodů, atd. zde bude jenom automatické přemístění do tábora pro sebevrahy, pro ty co neplatí rádi sobeckému státu vysoké daně. V minulosti často pyšní a zbabělí vězni odmítali potravu, dneska už potravu nedostanou, a tak se ušetří peníze a drahou potravu pro vězně, spalování konzumních ubožáků co jsou hubení díky hladovce, je už ve stáním krematoriu mnohem levnější a rychlejší.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji