úterý 10. listopadu 2015

S ekonomickými emigranty nelze mít sociální soucit

Jak si to cizinci představují, že se přestěhují jinam jenom proto, že se jim doma nelíbí, to je jejich soukromý problém, že se jim doma něco nelíbí. Je třeba už konečně skončit s tím, že se někdo přestěhuje jinam, něco jiného je ovšem turistický ruch, kdy cizinci bydlí na hotelu a fotografují si památky, to nikomu nevadí.
Cizinci jsou jako sůl a pepř v jídle, malé množství soli a pepře dodá jídlu chuť, a veliké množství vede k tomu, že je už jídlo nechutné! Proč nám vadí cizinci? Každá kultura je originální, a neměla by se snažit nějak ovlivňovat jinou kulturu, je to jako bychom míchali něco, co k sobě nepatří, a tím vytvořili něco co je zde už k ničemu.
Zavedou se globálně všude testy pro obyvatele každého národa, a kdo testy neprojede, bude muset národ opustit a vrátit se zpět do svého národa odkud on pochází, nebudou zde pro nikoho výjimky, jestliže je někdo genetickým původem z Indie tak ať on žije v Indii!
Zavedou se globálně registrační čipy do těla, které budou ukazovat polohu každého člověka a pokud člověk se ocitne mimo povolené teritorium, tak bude za to zavřen do vězení nebo pokutován. Lidi jsou jenom konzumní dobytek a konzumní dobytek musí být tam kde se o něj stará jeho konzumní pastýř, dobytek si nemůže vybírat svoje konzumní pastýře, to vede jenom k neřešitelným politickým a ekonomickým problémům.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem