středa 25. listopadu 2015

Roboti nemohou psychicky vyrůst

Pravda lhářům zrcadlo nastavuje! Každý zde má možnost volby mezi více možnostmi, pokud je volba chybná tak jsme za to potrestání, a logicky pokud je volba správná, tak jsme za to odměněni. Správná volba je čistota, mnohdy je zde proto snaha o to, aby něco z dálky vypadalo čistě, a z blízka poznáme, že je to špinavé. Podívejme se na ideologie (pohádky, reklama, politika, ekonomika, morálka, náboženství, móda, závislosti) které určují co je zde ideální pro lidi, a co pro lidi není ideální, z dálky ideologie vypadají čistě, a z blízka spatříme, že jsou špinavé.
Stejné je to s lidmi, co zde mají vysoké funkce, ten kdo je ve vysoké funkci, z dálky vypadá čistě, a z blízka spatříme to, že je zde mnoho špíny. Nebo se podívejme na masožravé květiny, hmyz spatřuje u těchto masožravých květin čistou přírodní krásu, a z blízka pozná špínu podrazu, a poslouží tak jako potrava, pro masožravou květinu. Zlo je zde konáno proto, že konání zla někomu přináší dobro, vše je zde duální, a tak díky lži je zde pravda, díly smrti je zde život, díky neslušnosti je zde slušnost, atd.
Evoluce je následkem toho že se staré nahradí novým, mnohdy je možné staré nahradit novým jenom pomocí velikého násilí, a tak zde jsou; deprese, vězení, sebevraždy, konflikty, revoluce, války, restartování, hladomory, epidemie, pohromy, katastrofy, emigranti, popravy, diktatury, atd. Poslední dobou je snaha něco násilně zabetonovat, aby to odolalo násilným evolučním změnám.
Takto jsme zabetonovali přirozenou lidskost člověka, a tím jsme konzumního člověka proměnili násilně v konzumního robota, bez lásky a moudrosti. Následkem je rakovina u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, rodiny, spravedlnosti, atd. chceme být úspěšní v tom, co konáme, ale narazili jsme na to, že růst není možný, protože růst je možný jenom pokud budeme lidmi ve kterých je láska a moudrost, roboti logicky nemohou ekonomicky a politicky růst!
Vše zde z hoven vzniká a v hovna se to navrací, to je princip ekosystému, jak organizovat optimálně naše žraní a sraní, o tom je každá svatá ideologie, protože naše žraní a sraní není optimální, a tak máme snahu jej pomocí ekonomiky a politiky optimalizovat. Kamkoli přijdeme všude je nějaká svatá organizace co má svoje svatá pravidla, a nutí nás násilím tyto pravidla respektovat, a dělá tak z nás hovno, které je zde na hovno, pokud se organizaci postavíme, tak nás organizace spláchne do hajzlu, a my si musíme zase hledat jinou zasranou svatou organizaci, kde se budeme moci nažrat a vysrat.
Na hovno jsou i naše sny, jednak ze snů máme veliký hovno, a po probuzení musíme většinou na záchod, abychom si tělesně ulevili, pořád jenom slyším, že je zde na hovno; Politika, ekonomika, církev, sekta, rodina, zaměstnavatel, internet, informace, program, život, umění, sport, školství, zdravotnictví, atd. Je to na hovno nadávat, že je vše zde na hovno, je třeba si říci, narodili jsme se do sraček, a musíme se z těch sraček nějak proboha už jednou všichni dostat, aby zde nebylo už vše na hovno.
Všechny organizace jsou na hovno, protože dělají z lidí jenom hovna, na které každá organizace sere, a dobře se v každé organizaci, má jenom elita této organizace, co je zde jenom na hovno. V centru každé organizace, jsou veliká hovna, co zde mají veliké výhody a jistoty. Můj originální Bůh se jmenuje svaté hovno, protože z hovna, zde vše vzniká a v hovno se to navrací. Stvořitelem všeho je zde svaté hovno, a tak je mi hovno i svaté, a tak je i centrem mého učení o hovně. Svaté hovno, pochází z hříšné prdele, nelezte proto nadřízeným do prdele, a začněte konečně pracovat na tom, abyste změnili svůj zasraný život.
Modlete se posraní hříšní neznabozi tisíckráte za den. Svaté hovno, jež jsi nad námi, přijď tvoje posrané království, buď zde vůle tvá, jak nahoře tak i dole, potravu pro tělo i duši nám dej, odpusť nám to, že na všechno rádi sereme, chraň nás před tím, aby na nás někdo z vrchu sral, amen. Víra dokáže zázraky, jsem váš svatý kazatel, který je vám na hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem