středa 11. listopadu 2015

Proč zde má každý veliké hovno?

Lidí je na světě jako sraček a tak má zde každý hovno, v okamžiku kdy přelidnění a degenerace dosáhne kritické hranice, tak je zde deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, rodiny, psychiky, atd. nemá smysl řešit přelidnění a degeneraci sociálními programy.
Smysl má jenom asociální eliminování lidí, co jsou zde už na hovno, a tak z nich má konzumní systém už jenom hovno. Války jasně odhalují to, že zde jsou lidi na hovno, neustále se lidi zabíjejí, anebo se z lidí zase dělají otroci, z hovna nikdo zde bič už neuplete, o tom je každá sociální ideologie která se snaží po dobrém vyřešit to, že je zde lidí jako sraček.
Je třeba si uvědomit to že zdroje jsou u všeho omezené a pokud zde bude lidí jako sraček tak budou mít lidi veliké hovno a tím jejich život zde už bude jenom na veliké hovno. Poslední dobou si mnoho lidí pořizuje psy a tak si musí člověk dávat pozor na to aby nešlápl do hovna.
Mnohem ale horší je to pokud elita z vysoka sere na ty, co jsou zde už jenom na hovno, následkem je to, že slušnost a morálka je už zde na hovno, a tak po prezidentech házíme vajíčka, protože víme to, že prezidenti jsou zde jenom na hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují