čtvrtek 5. listopadu 2015

Proč vysokoškoláci mají v hlavě nasráno

Vysoké školy serou na studenty, a tak mají logicky vysokoškoláci v hlavě nasráno, a následkem je deprese u; školství, zdravotnictví, ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, byrokracie, spravedlnosti, bezpečnosti, morálky, rodiny, psychiky, umění, sportu, dopravy, atd. Všude je nadbytek deprese a příčinou je to že vysokoškoláci mají v hlavě nasráno, logicky potom život lidí stojí za hovno a tak dochází běžně k tomu že se všude lidi splachují do sraček.
Příčinou toho že zde vše globálně stojí za hovno už mnoho století je to že je na světě pořád lidí jako sraček a pokud je něčeho zde jako sraček tak na to každý sere protože to stojí jenom za hovno. Je třeba restartovat konzumní civilizaci tak že zde už nebude na světě konečně lidí jako sraček, začnou se lidi globálně; skenovat, digitalizovat, optimalizovat, eliminovat, recyklovat.
Místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB výhodou robotů je to že pracují jako roboti, snahy o to aby lidi pracovali jako roboti, se ukázali jako chybné, protože z hovna nikdo bič neuplete! Můžete jít k volbám si zvolit politiky, co vás budou zastupovat, jenže každý politik je vysokoškolák, co má v hlavě nasráno, a tak bude srát na ty, co jej zvolili, aby je on politicky zastupoval. V okamžiku kdy lidi začali být závislí na používání ohně tak začalo docházet k tomu že díky ohni zde mohlo být lidí jako sraček a nadbytek lidí proměnil automaticky lidi v konzumní sračky co mají v hlavě nasráno.
Většinou se zde vše řeší pomocí násilí v nás a okolo nás, následkem jsou; konflikty, revoluce, války, sankce, podrazy, vydírání, dezinformace, atd. Největší lži zde jsou spojené s vírou v zázraky, následujte mě, já jsem váš; vůdce, král, císař, sultán, šlechtic, prorok, rabín, guru, dalajláma, kazatel, mesiáš, prezident, ředitel, celebrita, atd. Následovali jsme už tisíce vzorů, a vždy to špatně dopadlo, protože každý veliký lidský vzor, měl v hlavě nasráno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem