středa 18. listopadu 2015

Proč nás sobecky ovládají mocní parazité?

Pokud vědecky a statisticky zkontrolujeme tento globální lidský konzumní systém, musíme nakonec konstatovat to, že nás zde sobecky ovládají mocní parazité, co zde mají veliké výhody a jistoty. Nejde o nový problém, ale jde o velmi starý problém který je zde od té doby, co lidi začali používat oheň k tomu, aby se zde měli lépe než zvířata.
Většina lidí si naivně myslí, že těmi mocnými parazity jsou; milionáři, prezidenti, ředitelé, podnikatelé, obchodníci, celebrity, atd. z dálky to tak skutečně vypadá, z blízka ale poznáme, že jde o malé parazity v našem těle, naše touha po sexu nebo po jídle či intimním dialogu je jenom touhou našich parazitů, nejsme pány ve svém tělesném domě, jsme zde jenom sluhy a otroky mocných parazitů.
Paraziti nás ovládají pomocí trestu a odměny, je to jednoduchá klasická metoda, kterou i my sami mezi sebou, normálně všude přirozeně používáme. Pokud máme deprese tak ve skutečnosti mají deprese naši paraziti, a trestají nás za to, že mají deprese!
Paraziti ale nejsou jenom v člověku, najdeme je i u; hmyzu, mikroorganismů, rostlin, savců, ptáků, ryb, atd. mnoho parazitů co je v nás žije i v jiných zvířatech a tak nás mohou snadno jiná zvířata nakazit parazity, proto se snažíme tepelně upravovat potraviny a pití, taky dbáme na hygienu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem