čtvrtek 12. listopadu 2015

Proč Miloš Zeman škodí naší ekonomice?

Miloš Zeman zná ekonomiku jenom ze starých knih, a v praxi on nikdy soukromě sám za sebe nepodnikal, ekonomika je živý inteligentní organismus, není to mrtvý stroj, který mohou politici ovládat tak, jako řidič ovládá auto. Základem pro ekonomiku byla a bude svoboda a rovnost, pokud Miloš Zeman je proti svobodě a rovnosti, tak on škodí naší ekonomice!
Svoboda a rovnost znamená možnost eliminovat nepřítele a konkurenty, aniž by to někomu vadilo, dobrota k nepřátelům a konkurentům, škodí ekonomice, podívejme se do ekosystému, v ekosystému je normální že se zde konkurenti a nepřátelé neustále eliminují, mnoho živých systémů si chrání svoje teritoria, a likviduje násilně narušitele teritoria, i když jde o stejné živé systémy!
Podívejme se na cizince v naší republice, jak na nás sobecky parazitují a dělají z nás zde hlupáky a ubožáky, je třeba nejprve z republiky eliminovat vše co je zde cizí, nepotřebujeme zde cizince na to, aby na nás sobecky parazitovali!
Co udělal Miloš Zeman pro to, aby zde u nás nebyli žádní cizinci, co na nás sobecky parazitují, a aby zisk z naší práce, odcházel okamžitě do ciziny, nebo do daňových rájů? Jsme bohužel jenom bezvýznamnou banánovou republikou, která z lidí udělala ubohé nuly, co zde mají blbou náladu!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem