středa 11. listopadu 2015

Proč lidi mají koryta?

Vše je zde roztříděno na; kategorie, kasty, třídy, ligy, hodnoty, atd. dáme na něco nálepku a potom už vím co to je, pořádek je základem, a co si udělat konečně pořádek v sobě a ve svém okolí, máte to v hlavě natolik srovnané, že nemusíte nic hledat, když chcete zde něco profesionálně dělat? Nebo máte v hlavě špínu a nepořádek, a pořád zde něco marně dlouho hledáte, a tak nic zde už neděláte!
Je to tak snadné, si zapálit cigaretu, napít se kafe, dát si vychlazené pivo, věřit tomu co říká zkorumpovaná televize, jenže takto se z vás stávají hloupé konzumní ovce, se kterými zde u nás manipuluje horních deset tisíc kariéristických vlků, a je jedno jestli je zde u moci diktatura, nebo demokracie. Proč 99% lidí na světě má v hlavě nepořádek a špínu?
Příčinou je to že lidi nemají fyzický a psychický hlad, nasycení má za následek to že se v hlavě neuklízí špína, a je tam hrozný nepořádek, nejlepší způsob jak z lidí udělat konzumní ovce, je eliminovat hlad fyzický a psychický, pokud lidi mají koryta, tak se z lidí stává konzumní dobytek, co myslí jako dobytek na; žrádlo, drogy, sex, kecání o ničem, sezení u televize, hraní digitálních her, sledování porno stránek, facebook, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem