sobota 7. listopadu 2015

Proč lidi dělají pořád stejné chyby?

Podívejme se na rozmnožování, proč se sobečtí lidé zde rozmnožují, když vědí to, že zde jsou zbyteční, a že by se ekosystém obešel v klidu bez lidí, a fungoval by dokonce lépe, protože by zde vše fungovalo konečně normálně. Lidi vznikli díky používání ohně, díky používání ohně se z lidí logicky stali sobečtí čerti, co myslí na samé sobecké čertoviny, jako je; byrokracie, politika, ekonomika, náboženství, morálka, kultura, válka, atd.
Čím více je sobeckých lidí pohromadě, tím více je tam i problémů, následkem je snaha proměnit lidi v roboty, co myslí a pracují jako roboti. Jenže pokud konzumní systém dělá z lidí násilně roboty bez mozku, tak je zde snaha uniknout do světa iluzí, pomocí chemických drog, nebo pomocí víry v zázraky u; pohádek, náboženství, politiky, umění, módy, atd.
Prevence je základem pro restart lidské civilizace, pokud je zde snaha pomocí výchovy proměnit čerty v roboty musí se využít moderní věda a technologie kdy se čertům dají do mozku GVKB kontrolní čipy s umělou inteligencí GVKB, vše bude kontrolováno v reálném čase tak jako to dělá už i Windows 10, pokud mozek bude mít nějakou čertovskou myšlenku tak dostane od kontrolního čipu elektrický šok aby mozek pochopil to že je zde na to aby pracoval jako robot.
Období čertovin skončilo, kvalita a rychlost to je základ pro GVKB lidi co už nelžou a nekradou protože z nich kontrolní čipy učinily svaté anděly. Zmizí sprostá slova, a zmizí i veškeré fyzické násilí mezi lidmi, bude zde konečně pro lidi konzumní ráj, ve kterém zvítězí pravda nad lží a láska nad nenávistí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem