úterý 24. listopadu 2015

Proč jsou fanatici svině?

Na světě je mnoho fanatických sekt a svatí fanatici jsou nejvíce fanatičtí, a tím jsou z nich i svaté svině, porovnejme to, jak bojovali nacisti a to jak bojují svatí fanatici, zjistíte, že zde nejsou žádné rozdíly, jde zde o fanatické sekty, vedené fanatiky a myšlení Adolfa Hitlera, se nijak neliší od myšlení Mohameda! Vědecky bylo zjištěno, že za svatým fanatismem, je psychická nemoc, psychicky nemocný člověk neuznává morálku a zákony, protože on žije psychicky ve svém nenormálním svatém světě.
Je tedy nutné začít globálně s léčením psychicky nemocných lidí, zavedou se globálně obvodní testovací GVKB centra na psychiku lidí, a bude to fungovat jednoduše, každý se bude muset každý rok na svoje narozeniny, od narození do smrti, dostavit do testovacího centra, na autorizaci GVKB čipu psychické normality, pokud se někdo nedostaví, tak jej GVKB čip eliminuje, pomocí GVKB jedu, a pokud někdo neprojde testováním, tak bude pomocí GVKB jedu eliminován.
Nemá smysl, se snažit draho léčit psychicky nemocné jedince, když je zde na světě nadbytek lidí, a lidi se umí rychle rozmnožovat, pokud je jich už málo. Pokud nějaká; sekta, náboženství, politika, mafie, reklama, drogy, atd. poškodí sobecky psychiku člověka, tak testování pomocí umělé inteligence GVKB to odhalí, a takovýto chybný člověk bude automaticky eliminován, jako genetický zmetek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem