úterý 17. listopadu 2015

Proč je zde vše pomalé?

Nejde si nevšimnout toho, že je zde mnohé pomalé, a tím nám to způsobuje problémy, není zde ale jenom pomalost okolo nás, i náš mozek je pomalý, a naše tělo je pomalé. Vše se zpomalilo díky chybám v nás a okolo nás, je třeba vyhlásit globální válku chybám, pokud zde už dlouho všude jsou; konflikty, revoluce, války, epidemie, hladomory, katastrofy, drogy, prostituce, mafie, sekty, atd. tak příčinou jsou chyby v systémech!
Absolutno, to je obrazně absolutní oceán, ve kterém každá kapička vody, je jedním systémem, je zde absolutní množství systémů, a v každém složitém systému jsou chyby! Jde o to eliminovat zbytečnou složitost u systémů, podívejme se třeba na naše centrální systémy, jak jsou zbytečně složité, jak může jednoduchý soudní spor trvat velmi mnoho let?
Jak je to možné, že se nesplní smlouvy, a tak stojí výstavba něčeho trojnásobek smluvené ceny, a trvá trojnásobek smluvené doby! Podívejme se na problém ekonomických přistěhovalců, který se dlouho nijak neřešil, a najednou nám konečně dochází, že díky tomu je zde mnoho problémů s ekonomickými přistěhovalci, co nerespektují naše; normy, zákony, morálku, daně, atd. Nepotřebujeme fanatické náboženské státy, potřebujeme správné státy, kde nejsou amatérské chyby, pokud zde bude něco chybné, tak se to bude okamžitě profesionálně optimálně řešit, pomocí nejmodernější vědy a techniky.
Nemůžeme žít postaru jako neandrtálci, co po sobě hází vajíčka, je třeba místo ukazování červených karet, a vyvěšování červených trenýrek na hradě, přejít k optimálnímu restartování EU, kdy se zahájí boj s chybami v nás a okolo nás. Jako první zde bude u každého sebekritika, která bude čistě objektivní, a objektivně si každý veřejně přizná svoje sobecké chyby a řekne, ano jsem chybný sobecký člověk, který je zde jenom nulou s nulovou hodnotou. Budu se snažit o to, abych se změnil pomocí vědy a techniky k lepšímu, a nebyl zde jenom existenčním ubožákem, který sobecky parazituje na systému.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem