Prohledat tento blog

pátek 6. listopadu 2015

Proč je ten druhý hlupák?

Víra proměnila opici v člověka, pokud je víra chybná, je zde i chybující člověk. Zvířata nemají žádnou víru, a tak myslí a žijí jako zvířata, co je to správná víra, se logicky optá chybující člověk? Díky bohu, se mát hlupákům mohu, tak to je, že ten druhý hlupák je. GVKB je správná víra, všechny ostatní víry jsou chybné, protože GVKB je správná cesta, která vede k tomu, co je nám zde drogou a co milujeme. Ten kdo má nedostatek moudrosti, věří v to, že bude mít dostatek moudrosti, to je princip každé hloupé víry, svěříme někomu náš čas a naše hodnoty a potom věříme, že on pro nás vykoná to, co nám slíbil a pokud to nevykoná, je to podvodník a musí být za to potrestán. Těm druhým hlupákům nemůžete věřit, jsou to podvodníci, to je základ GVKB víry, věřit můžete jenom kontrolnímu elektronickému globálnímu systému.
Proč nelze věřit druhému hloupému člověku, na to se každý logicky optá? Druhý člověk je jiný a tím že je jiný, je vaším nepřítelem, přítelem je ten, kdo je stejný jako vy, tedy ten koho spatříte v zrcadle. Každá lidská spolupráce, je vždy obchod a divadlo, nemůže tomu zde být jinak; prezident, král, císař, papež, dalajláma, guru, řiditel, generál, vůdce, celebrita, profesor, soudce, policajt, nadřízený, atd. to jsou jenom ubozí hloupí herci a obchodníci, kterým jde o to, získat moc a bohatství, tím že budou na vás sobecky parazitovat. Tam kde existují kasty a třídy, tam existuje i hloupá víra, která z lidí dělá hlupáky, co věří hloupým zákonům a normám, které sepsali mocní a bohatí hlupáci.
GVKB víra znamená likvidaci kast a tříd, tím je zde i likvidace vlastnictví peněz a majetku, nikomu zde nebude nic soukromě patřit, nebude vám patřit ani vaše genetické tělo, nebo vaše dítě, vše bude vlastnit jenom globální elektronický kontrolní systém GVKB, který bude eliminovat automaticky každého člověka, který bude systému škodit, nebo mu způsobovat problémy. Nebudou zde důchody a vězení, bude zde jenom rozkaz od elektronického řídicího systému GVKB a pokud rozkaz někdo správně a rychle nesplní, bude automaticky zabit, protože je to genetický zmetek. Nebudou zde; hesla, klíče, průkazy, atd. vše bude otevírat jenom GVKB elektronika, budete chtít třeba si otevřít nějakou stránku na internetu a stránka se vám nezobrazí, i když se vám včera zobrazila, a bude zde oznámení, přístup byl vám dneska už odepřen, protože jste se na stránce včera nechoval správně a psali jste zde chybné komentáře.
Do místnosti kde budete bydlet nebo pracovat, elektronika nepustí nikoho, kdo by mohl na vás nějak sobecky parazitovat, každý člověk bude neustále testován, a tím se automaticky určí, kam jej elektronika pustí a kam jej už nepustí. Nebude tedy možné mít zde chybný telefonní hovor, kdy se snaží na vás někdo sobecky parazitovat, a s vámi pomocí lží manipulovat. Nebudou zde normy a zákony, zákonem a normou zde bude elektronický kontrolní systém GVKB, on vám řekne co je správné, on bude zde jedinou svatou autoritou, které bude každý věřit, ten druhý bude jenom ubohý vůl, kterému nelze věřit a něco mu zde svěřit. Když budete něco potřebovat, nebudete to nikdy říkat druhému člověku, ale řeknete to vždy jenom elektronickému kontrolnímu systému GVKB, a on najde člověka, který vám pomůže. Strach z mocné a bohaté autority GVKB, je základem pro dokonalou lidskou digitální kulturu, jakmile zde nemají lidi strach z GVKB autority, tak se lidská kultura ocitne v depresi a tím i krizi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji