pátek 27. listopadu 2015

Proč elita stojí za hovno?

Elita je obrazně jako kapitán lodi, a pokud kapitán nezvládne v bouři ovládat loď, tak se loď potopí, podívejme se na vůdce nacistů Adolfa Hitlera, proč stál tento vůdce za hovno? Adolf Hitler stál za hovno, protože měl v hlavě nasráno! Proč každý člen mocné a bohaté elity má v hlavě nasráno, a tak zde stojí za hovno?
Problémem je zde víra ve svaté teorie, žijeme v konzumní kultuře, kde svaté teorie způsobují to, že elity mají v hlavě nasráno, a tak stojí za hovno. Podívejme se na internet, na elitní blogy a stránky, brzo nám dojde to, že je zde problém s tím, že elitní lidi mají v hlavě nasráno, a tak jsou jejich blogy a stránky plné sraček.
Ten kdo má v hlavě nasráno zná jenom násilí a pomocí násilí se snaží dosáhnout zde úspěchu jako Adolf Hitler, je to tak snadné vytvořit policejní diktatury, a pomocí velikých daní a systémové nespravedlnosti, z lidí udělat konzumní galejníky, a pokud galejník díky nemoci nebo stáří vesluje pomalu nebo chybně, tak je galejník hozen přes palubu, a nakrmí tak ryby v moři.
Je jedno, jestli je u moci právě; pravice, levice, otroctví, feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, demokracie, nacismus, buddhismus, islamismus, atd. to vše je jenom pokrytecké divadlo pro naivní hlupáky, realita je o tom, že elita to jsou obrazně pavouci, co do sítí chytají pracující mouchy, aby se měli mocní a bohatí pavouci dobře. Pavouky poznáte podle toho, že mají svého řidiče, který je zaveze tam, kam oni potřebují!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem