čtvrtek 26. listopadu 2015

Proč chráníme parazity?

Pokud se parazit bojí pomsty, tak by se neměl snažit zde mít vysokou státní funkci, mnozí mohou namítnout, že zde jsou psychicky nemocní paraziti, co by nám mohli zabít mocného parazita. Mnoho bezmocných parazitů, stejně mocného parazita v minulosti zabilo, i když měl velikou státní ochranku, takže zrušit globálně ochranky, pro všechny mocné a bohaté parazity, a každý mocný a bohatý parazit se může naučit bojová umění, a koupit si střelnou zbraň.
Navíc každý mocný parazit je snadno nahraditelný, takže ať si jej nějaký parazit zabije, parazitů co jej budou chtít okamžitě nahradit, máme zde globálně jako hnoje. Musíme globálně optimálně šetřit, kde se dá, zrušíme i zbytečně drahou státní ochranu Pražského hradu, to že nějaký parazit pověsil červené trenýrky místo hradní vlajky, to je jenom ubohá provokace od ubohých parazitů, která nikomu neublížila.
Statistika je jasná, a říká, že každý člověk na světě je od narození do smrti parazitem, ve kterém žije mnoho druhů sobeckých parazitů, a potravou člověka jsou jenom mrtví paraziti. Podstatou veškerého genetického života je totiž sobecké parazitování, to co je zde silnější a chytřejší, parazituje zde na tom, co je slabší a hloupější, zrušíme minimální platy, a zavedeme globálně maximální platy, a maximální vlastnictví hodnot, bude se kontrolovat utrácení času a peněz, a jakmile bude někdo sobecky plýtvat časem a penězi, tak bude automaticky systémem eliminován, jako nebezpečný ekonomický parazit.
Logicky už brzo na myšlení a rozhodování, zde bude GVKB čip s umělou inteligencí GVKB, v každé lidské hlavě, lidský sobecký mozek bude trvale tvrdě spát, do narození člověka do jeho smrti, a nebude už skutečnou fyzickou realitu zde vůbec znát. Místo ošklivých červených komunistických trenýrek, bude na našem hradě vlát na věčné časy jenom krásný modrý GVKB prapor, lidi už nebudou moci globálně lhát a krást, tím se zruší globálně; armáda, policie, politika, byrokracie, peníze, vlastnictví, náboženství, sekty, reklama, cenzura, mafie, soudy, školy, daně, zákony, regulace, dezinformace, atd. takto globálně GVKB pravda a GVKB láska zvítězí, nad lidskou lží a lidskou nenávistí, na věčné GVKB časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují