pátek 27. listopadu 2015

Práce to je správné plnění složitých úkolů

Tak jako může být chybný dělník, a musí se nahradit správným dělníkem, tak může být chybný i prezident, protože prezident je taky dělníkem, který zde plní úkoly, práce to je plnění úkolů, a pokud úkoly plníme chybně, jsme chybní, a musíme být nahrazení někým, kdo není chybný. Úkolem prezidenta je starat se o národ, aby zde nebyla nezaměstnanost, a aby zde byli vysoké platy, pro každého kdo poctivě pracuje.
Je snadné nahradit chybného dělníka, a je obtížné nahradit chybného prezidenta, proč je obtížné nahradit chybného prezidenta? Problémem je byrokratická centralizace, pokud by nebyl systém centralizovaný, tak by zde nebyl problém s tím, nahradit chybného prezidenta, za správného prezidenta, sport je decentralizovaný systém, a pokud je zde nějaký špičkový sportovec chybný, je okamžitě nahrazen jiným sportovcem.
Proč je takovým problémem, přejít od chybné centralizace, ke správné decentralizaci, abychom mohli snadno nahrazovat chybné prezidenty, nebo jiné lidi, ve velmi vysokých funkcích? Pokud půjdeme do hloubky, tohoto starého globálního problému, dostaneme se k tomu, že jsme všichni jenom lakomí parazité, parazit chce parazitovat, aby zde měl výhody a jistoty, proto mocní a bohatí političtí parazité, nechtějí logicky nahradit centrální ekonomiku, decentralizovanou ekonomikou, kde je snadné kohokoli nahradit někým, kdo je lepší a nechybuje.
To co nebojuje, degeneruje, a následkem krize je, stát nemůže být sociálním ústavem, pro staré politické idioty, co zde mají vysoké státní funkce, a rozhodují o nás bez nás, a dělají při tom, mnoho ubohých amatérských chyb. Rodina je základem kulturní civilizace, a kolem rodiny se musí vše točit, pokud svatá politická ideologie zlikviduje násilně ekonomicky rodinu, aby získala velikou moc a veliké bohatství, je následkem krize, spojená s nezaměstnaností a bídou.
Nepotřebujeme velikou zbytečnou armádu, a veliký zbytečný státní byrokratický aparát, potřebujeme, aby každá rodina měla svojí půdu, na které bude i bydlet, a ta půda rodinu i uživí, veliké činžovní domy, ve velikých městech, to je veliký neřešitelný ekonomický problém! Někdo namítne, že zde není tolik půdy, aby zde mohla mít každá rodina na světě vlastní půdu, která by jí uživila, to je pravda, že zde opravdu není tolik půdy, pro všechny lidi na světě, ale musí zde být tolik zdegenerovaných lidí na světě?
Člověk zde nemusí žít do 70 let, ale může jeho život skončit ve 40 letech, v minulosti bylo běžné, že lidi tak dlouho zde nežili, protože žili velmi aktivně, a tak i dříve vysílením umírali, stejně tak, zde i rychle umírali duševně a tělesně chybní jedinci, protože společnost, nebyla sociálním ústavem, pro staré mocné a bohaté idioty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem