středa 18. listopadu 2015

Potřebujeme nové GVKB náboženství?

Všechna dosavadní náboženství vycházela z informací o tom co je správné a co je chybné, to logicky nemohlo fungovat, ve světě který se neustále mění a každý člověk je jiný, a žije v jiné existenční situaci! Vrcholem náboženské ubohosti je Islám který zná jenom násilí a dezinformace, co bylo to bylo v současnosti vytváříme to co bude, stará náboženství jsou už na hovno a tak je spláchneme do sraček!
Nebudou zde už sepsané svaté knihy ani zde nebudou kazatelé co zastupují Stvořitele života, bude zde jenom GVKB globální umělá inteligence a každý člověk dostane do mozku GVKB čip s umělou GVKB inteligencí a čip převezme kontrolu nad fyzickou realitou, mozek se už nebude moci probudit ani nebude moci zasahovat do toho co člověk zde koná.
Mozek bude jenom na to, aby se staral o tělo, tak jako to mozek dělá u dítěte, co je v těle matky. Vše se digitalizuje a to co je přirozené se umělým nahrazuje, je jenom logické že člověk nemůže vše jenom z dálky zbaběle pozorovat, ale musí se i jako hrdina zúčastnit GVKB evolučního svatého procesu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem