čtvrtek 12. listopadu 2015

Politický program od GVKB

Realita je o konfliktu mezi sobeckými systémy, evoluce je jenom o konfliktech mezi sobeckými systémy, inteligence stvořila; masožravé rostliny, jedovaté plody, květiny s trny, pavouky, škorpióny, hady, klíšťata, atd. vše je zde nejisté, jenom smrt je zde jistá. Vítejte v konzumní realitě, kde bude deprese vaším stínem, protože láska je zde jenom za peníze, nemáš peníze jsi zde jenom nulou, a každému je jedno, že se z tebe stane bezdomovec, je to tvůj soukromý problém!
Objektiv kamery vnímá realitu bez toho, aby jí upravoval pomocí vašich ideálů, a tak se vám potom fotky a filmy nelíbí, protože jste vnímali realitu upravenou pomocí vašich ideálů. Je to tak snadné vnímat realitu pomocí ideálů a eliminovat z reality vše co není pro vás ideální, inteligence dokáže odfiltrovat vše, co není ideální a opraví tak realitu aby vypadala jako ideální i když ona není ideální, realita byla a bude o konfliktech mezi sobeckými systémy!
Je to tak snadné utíkat před realitou ale je to marnost, realita vás vždy dostihne a potrestá vás za zbabělost depresí! Neustále se věřící lidi snaží o vytvoření pokorné svaté společnosti, ve které láska zvítězí nad nenávistí a pravda zvítězí nad lží, jenže to je naivní sociální utopie, protože evoluce je založená na konfliktu mezi sobeckými systémy! Ze zaměstnanců se stávají vrcholoví sportovci a neustále jsou sledovaní na výkon a kvalitu, ten do je slabý a hloupý dostane výpověď a je místo něj přijmout ten kdo je silný a chytrý, zaměstnavatelé jsou dneska obrazně majitelé galéry a zaměstnanci jsou galejníci.
V konzumním systému je mnoho chyb a nikdo už neví jak konzumní systém opravit tak aby on správně bez problémů fungoval, prioritní chybou v konzumním systému je přelidnění, které je následkem výhod a jistot získaných díky vědě a technice. Je třeba začít globálně odebírat všem rodinám děti ve věku jeden rok, a svěřovat je výchovným robotickým GVKB systémům, kdy GVKB roboti z dětí vychovají GVKB lidské roboty, těžko na cvičišti a lehko na životním bojišti, chybní studenti budou GVKB roboty eliminování a recyklováni na potravinové granule, v 18 letech každý GVKB člověk na světě bude mít vysokou školu s praxí, a bude dokonale roboty fyzicky a psychicky připraven na to, aby jako GVKB robot pracoval pro konzumní GVKB civilizaci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem