neděle 22. listopadu 2015

Policejní roboti vytvoří policejní globální diktaturu

Pane prezidente, jste zatčen a budete za velezradu veřejně dneska popraven! Nebudou zde žádné hranice pro policejní globální roboty, nikdo nebude mít imunitu a možnost se jim nějak postavit, co roboti rozhodnou, to bude svaté, a ten kdo by si dovolil drze to kritizovat, ten bude eliminován. Vše bude digitálně monitorováno každý mail, každý telefon, každý blog na internetu, všude budou skryté kamery a mikrofony a to i na veřejných záchodech a v soukromých bytech.
Základem pro práci policejních robotů bude prevence, statisticky a vědecky se vyhodnotí jedinci, co mají psychické sklony k porušování morálky a zákona, a tito jedinci budou veřejně popravení gilotinou. Proč pronásledovat zbytečně zločince, když je možné je preventivně eliminovat! Strach z veřejné popravy je nejlepším lékem na společnost plnou násilí a zločinu! Základem pro kvalitní společnost je čistota u psychiky, která eliminuje lež a krádež.
Nebude to trvat dlouho a v kancelářích budou sedět všude jenom policejní roboti, na lidi zbude jenom špinavá těžká práce nádeníka, za minimální sociální mzdu, aby nebyli genetičtí nádeníci tlustí a vzpurní. Člověk bude něco, jako je inteligentní kůň, který slouží člověku jako užitečné zvíře, tak jako je na světě už málo koní, tak zde i bude brzo i málo lidí, ale bude zde mnoho policejních robotů GVKB.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem