středa 25. listopadu 2015

Nahradí umělá inteligence vysokoškoláky?

Na konzumní svobodě a je nejkrásnější a zároveň nejzrádnější jedna věc, globální virtuální konkurence. Konkurence totiž eliminuje sobecké parazitování. Konkurence představuje napětí fyzické a psychické. Konkurence vytváří možnosti svobodné volby. A možnost srovnávat představuje existenční problémy pro ty, kteří se konkurenci nedokážou optimálně už přizpůsobit. Díky možnosti srovnání totiž nebezpečně ostře vidíte, co všechno máte, co všechno nemáte, a co byste mít mohli, kdybyste byli tak úspěšní, jako jsou ti, co zde ve veliké konkurenci uspěli. A takové srovnání nám nastavuje zrcadlo! Najednou se z lidí začínají stávat sportovci, co touží po tom, se dostat do první profesionální ligy.
Nahradí umělá inteligence vysokoškoláky? V současnosti je vysoká škola u nás ještě klíčem, který odemkne naši lepší ekonomickou budoucnost, jenže už mnoho lidí co má vysokou školu začíná zjišťovat, že nemohou nalézt nikde ten správný zámek, který by jim odemknul lepší budoucnost. Zaměstnavatelé začínají využívat moderní vědu a moderní techniku tím logicky začínají ubývat pracovní místa a přitom produktivita je pořád stejná protože věda a technika nahradila mnoho zaměstnanců, nebude to trvat dlouho, a zaniknou všude vrátnice u organizací a podniků, protože místo pomalých a chybujících lidí, zde budou pracovat jenom roboti a automaty!
Představte si robotického; programátora, administrátora, zubaře, herce, politika, byrokrata, učitele, soudce, vojáka, policajta, instalatéra, zedníka, skladníka, prodavače, atd. vše je zde dočasně, podívejte se na; magnetofonové kazety, video kazety, diskety, atd. jak nám dlouho univerzálně sloužili a dneska je už nikdo nepoužívá! Romové nám ukazují, co nás jistě čeká, končí období chození do zaměstnání a brzo skončí i podpory a sociální dávky pro ubožáky, proč by měli GVKB roboti živit lidi, to není ekonomické ani logické, a tak GVKB roboti eliminují násilně zbytečné lidi z civilizace, tak jako se všude dneska eliminují nepotřebné počítačové diskety!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem