úterý 10. listopadu 2015

Mouchám vládnou pavouci

Lidí je zde všude jako much, a všemu zde vládnou pavouci, co mouchy chytají do dezinformačních a dluhových sítí, jakmile se moucha dostane do sítě, tak už nemá šanci se existenčně zachránit, a tak se mají mocní a bohatí pavouci zde velmi dobře jako; mafiáni, byrokrati, politici, celebrity, podnikatelé, obchodníci, soudci, vůdci, proroci, rabíni, guru, kněží, atd. Principem je vyždímat a eliminovat, neustále jsou mouchy sledované a jakmile se zjistí to že už z mouchy není možné vyždímat více hodnot tak je moucha pavouky eliminována.
Pravda je v přírodě podívejte se na hmyz a pochopíte rychle lidský svět, vše totiž zde ve světě života funguje na přirozených normách které se nemění podle módy a počasí, tyto přirozené normy platí pro vše co je zde živé, bez ohledu na to, jak je to silné a inteligentní! Jak poznat co je zde realita, a co je zde jenom dezinformační iluze, vytvořená svatými pavouky, aby bylo možné z lidských much, vyždímat maximum hodnot! Z díla spatříte tvůrce, jaké je dílo státu který nám centrálně vládne?
Dílem státu je deprese u; politiky, byrokracie, morálky, vědy, techniky, kultury, programů, databází, rodiny, psychiky, atd. Stát to je zločinecká organizace, pomocí které mocní a bohatí pavouci mohou snadno chytat do svých sítí pracující lidské mouchy. Policie a soudy jsou placení státem a tak musí držet hubu a krok pokud chtějí od státu peníze na svojí existenci, zločinci proměnili konzumní svět ve veliké vězení ve kterém konzumní vězni mají blbou náladu, a tak se z nich stávají konzumní blbci, co házejí po blbých starých prezidentech vajíčka, a ukazují jim červené karty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem