úterý 24. listopadu 2015

Místo smíchu je zde pláč

Chyby vznikají z chyb, proto zde je globální ekonomická a politická krize. Na počátku vzniku je vždy chyba a následkem je vznik systému, ve kterém je mnoho chyb, chyby vznikají z chyb, to je tedy logické, něco může vzniknout jenom z něčeho. Je sice pravdou, že pokud žena zjistí to, že je těhotná, může jít na potrat a tak se chybné oplodnění odstraní, často ale k potratu nedojde z nejrůznějších chybných důvodů, a tak se narodí chybný člověk, co potom dělá celý život jenom samé chyby, a nic jiného ve svém životě nedokáže!
Tak je takový chybný člověk brán za chybu, protože chybný člověk chybuje a tak druhým chybným lidem logicky nikdy v ničem nedůvěřuje, a ví, že ti druzí taky po celý život jenom chybují! Je to prostě začarovaný kruh z chyb, ze kterého nelze uniknout jinak, než tím že nebudeme už mít chybné děti, a tak zde nebude logicky náš chybný lidský lakomý druh, který mnoho chybuje, a tak používá ke svojí existenci chybné informace a chybné programy.
Likvidovat chybné lidi v koncentračním táboře nebo pomocí atomových bomb je chybou, protože je třeba chyby likvidovat preventivně pomocí prezervativu, který se nasadí na mužské přirození a tak se zabrání oplodnění, které je základní lidskou chybou, jejímž následkem je narození chybného člověka, který musí potom zde psát tento článek o tom, že chyby vznikají z chyb, pro chybné lidi co dělají chyby. Někdy slyším, že v budoucnosti už člověk nebude dělat chyby, a že se teprve evolučně vytváříme a zdokonalujeme?
To jsou jenom chybné pohádky pro malé děti, opak je pravdou, čím vyspělejší je člověk a jeho civilizace ve které on existuje, tím více chyb je v člověku a jeho civilizaci! Udělal jsem chybu a pustil jsem si televizi, abych mohl spatřit, jaké chyby dneska dělají zase chybní lidé na našem chybném světě, byl jsem informován o tom, že nějaký chybný mladý člověk (Anders Behring Breivik) v cizině odpálil bomby a zničil chybné budovy, potom začal na ostrově střílet do chybných lidí a mnoho chybných lidí postřílel, u soudu on tvrdil, že on žádnou chybu neudělal?
Chybu přeci udělali ti, co nepoužili antikoncepci a tak se narodili chybní lidé, co dělají chybné budovy a potom se chybně baví na ostrově o chybné politice a tak je logicky musí nějaký chybný člověk za to i postřílet. Otázkou zde je, mám se tomu všemu smát, nebo mám brečet, nad tímto chybným světem, kde se neustále rodí jenom chybní lidé, co po celý život zde dělají jenom samé chyby? Dosud jsem se tomuto chybnému světu smál, ale už nějak nemám životní sílu a začínám nad tímto chybným světem brečet, je to chybou, že se nesměji a že brečím?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem