sobota 21. listopadu 2015

Lež nemůže nahradit pravdu

Soužení je zde díky toužení po tom co milujeme a potřebujeme, aby se nám zde dobře žilo. Spatříme, že ten druhý má to co my nemáme, a tak po tom začneme toužit a snažíme se to získat. Když ale konečně získáme to, po čem jsme dlouho marně museli toužit, začneme toužit po něčem jiném, naše toužení je zde díky naší sobecké inteligenci, která se snaží o to, abychom se zde měli velmi dobře.
Stroj, který je mrtvý a tak nemá inteligenci, po ničem netouží a tak se ani ničím nesouží, často je zde snaha inteligenci ošidit nějakou náhražkou, a tak třeba konzumujeme drogy, nebo se díváme na porno na internetu. Když nemůžeme mít originál, musí nám stačit nějaká náhražka, když nemůžeme mít živé zvíře, tak si koupíme aspoň plyšovou hračku, kterou můžeme hladit.
Když nemůžeme mít v ekonomickém a mocenském centru naší společnosti kazatele morálky, spokojíme s pokryteckými kariéristy, co lžou a kradou, neustále slevujeme ze svých mnohých nároků a následkem je to, že náš život nemá žádnou hodnotu, protože i z nás se pomalu a jistě stává jenom ubohá náhražka, šťastné inteligentní bytosti.
Když nemůžeme mít z ekonomických a časových důvodů kvalitní stránku na internetu, spokojíme se s ubohou náhražkou, kdy se zaregistrujeme na blogovacím nebo sociálním systému, který nám poskytne možnost mít zde svoje malé ubohé virtuální království, které musí respektovat otravnou reklamu toho, kdo nám umožnil se tam milostivě zaregistrovat.
Já ti pomohu, ale co ty mi za to dáš, o tom je náš konzumní svět, ten kdo nic nemá, tomu zde nikdo ani nepomůže a každému je jedno, že nějaký ubožák si vezme násilně život, protože mu nikdo nepomohl. Stačí si pustit televizi, nebo se podívat na internet, abychom si rychle uvědomili, jak náš svět funguje, a že se zde každý mnoho souží, protože po něčem, co je mu mnoho vzdálené, mnoho touží.
Nejhranější hry, jsou bohužel hry, ve kterých je mnoho násilí, kdy nám tyto hry umožňují to, co bychom chtěli zde druhým konat, ale sociální systém nám to neumožňuje a tak se spokojíme s elektronickou hrou, nebo se sportem ve kterém je násilí. V minulosti musela armáda vojákům přeprogramovat násilně myšlení, aby se nebáli zabíjet, dneska už to není potřeba, protože se vojáci těší na to, až budou moci konečně bezcitně zabíjet ve válce nepřátele.
Ten kdo hledá nějakou ideální cestu k tomu, aby už nebyl jenom ekonomickým a duševním ubožákem, ji může nalézt jenom v meditaci, kterou jsem pro vás rád stvořil. Jsem jenom nula… Jsem jenom nula… Jsem jenom nula..atd. Tato meditace je velmi hořkým duševním lékem, ale dokonale funguje, sladké duševní staré meditační léky, které spatřují Stvořitele na nebesích a prosí jej o trochu chleba, ty bohužel již v současnosti nefungují, lidi potřebují pravdu, která jim umožní poznat to, že jsou jenom nulou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem