sobota 14. listopadu 2015

Kokoti proč řešíte kokotiny?

Vážení kokoti, myslíte jenom na kokotiny, a řešíte zde jenom kokotiny, v okamžiku kdy jste se stali závislí na používání ohně, se z vás stali kokoti, co myslí na kokotiny! Podívejte se laskavě na vaše dílo, protože z díla spatříte to, že jste všichni kokoti, budujete si pro sebe kokotskou kulturní civilizaci, ve které žijete jako kokoti, a tak z toho máte logicky deprese a tím i blbou náladu. Vytvořili jste kokotské ideologie složené z; politiky, ekonomiky, centralizace, morálky, sekt, církve, kultů, rituálů, fetišů, pohádek, pověr, dezinformací, atd. házíte si na města atomové bomby, nebo se vraždíte po milionech v plynových komorách!
Znáte jenom egoismus, čím větším egoistou zde budeš, tím lépe se v kokotské civilizaci i mít budeš. Jako kokoti jste zde zničili ekosystém a potom se divíte tomu, že máte mnoho problémů, pokud si někdo jako kokot podřízne větev, na které sedí, nemůže se divit tomu, že spadne dolů do sraček! Divíte se tomu, že jsou všichni politici a byrokrati kokoti, nemůže tomu být jinak, i ty jsi kokot!
Vše kokotská kulturní civilizace byla vždy založená na tom, že velicí svatí kokoti, kralovali malým hříšným kokotům. Jako kokoti milujete parazitování na kokotech, ale tak vytváříte začarovaný kruh konzumního kokotského očistce! Za vším jsou zde vaše kokotské smlouvy a dluhy, umíte změnit jenom povrch u sebe a u národa pod povrchem jsou ale pořád jenom kokoti co myslí na kokotiny! Jsem jenom psychické zrcadlo, do kterého se dívají egoističtí kokoti, a nemohu za to že kokoti v tomto GVKB zrcadle spatřují kokoty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem