středa 11. listopadu 2015

Když zde už nebudou existovat lidi tak bude vše lépe fungovat

Pokud to nelze opravit tak to eliminujte, žijeme ve světě kde je mnoho neopravitelných systémů jako je; politik, byrokrat, podnikatel, obchodník, učitel, lékař, policajt, voják, kněz, diplomat, milionář, nadřízený, pilot, kapitán, řidič, řemeslník, prodavač, nádeník, atd. je třeba tyto systémy eliminovat z našeho světa, a místo nich zde budou roboti s umělou inteligencí. Lidi se budou globálně; skenovat, digitalizovat, optimalizovat, eliminovat, recyklovat.
Člověk se dostal do funkčního stavu, kdy už jej nelze opravit fyzicky ani psychicky, a tak je optimální jej nahradit za GVKB robota, s umělou inteligencí GVKB. Narůstající nezaměstnanost a tím i nadbytek volného času, je jasným signálem toho, že každý člověk v civilizaci je jenom genetickým zmetkem, který je zde už v digitální civilizaci jenom na veliké hovno. Podívejme se do ekosystému, který nás evolučně stvořil, v ekosystému je kvalita prioritou, kolem které se zde vše točí.
To co zde nejde opravit, to se okamžitě eliminuje, každý živý systém je zde článkem nekonečně dlouhého živého evolučního řetězu a pevnost určuje nejslabší článek a tím nejslabším článkem je zdegenerovaný člověk a tak bude nahrazen duralovým robotem který je dokonalý po stránce hmotné a programové. Nepotřebujeme zde idioty co umí jenom lhát a krást, potřebujeme zde roboty co nelžou a nekradou, co bylo to bylo, je třeba si uvědomit, že v současnosti vytváříme lepší budoucnost civilizace, ve které bude už vše lépe fungovat protože zde nebudou konečně lidi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují