středa 18. listopadu 2015

Kdy se zde už nebude lhát a krást?

Byl tak slušný, že se z něj stal anděl, který už nelže a nekrade. Jenže sen skončil, a on se probudil do světa, kde je konzumní očistec, a všichni čerti zde lžou a kradou. Vše je zde jenom o dualitě, aby zde mohl být anděl, musí zde být čert, aby zde mohla mýt samice, musí zde být i samec, atd. Co by si počal pán bez svých sluhů, co by si počala bohatá vláda, bez chudých lidí, kterým ona sobecky vládne, atd.
Často jsme s mnohým nespokojení, a říkáme si, mělo by zde být lépe, je zde tolik nových vynálezů, co nám ulehčují život, ale pořád je zde jenom konzumní očistec? Problémem je zde parazitování člověka na člověku, ostatně nedávno jeden parazitující politik nazval malé podnikatele a obchodníky parazity, většinou vidíme parazitování u druhých, ale neuvědomujeme si to, že sami zde existujeme díky parazitování.
Investujeme obrovské společné peníze do hloupostí a luxusu, a zapomínáme investovat peníze do kontroly parazitování lidí a organizací! Je třeba začít k řízení používat umělou inteligenci a eliminovat lidi co sedí v kanceláři, umělá inteligence může nahradit všechny lidi, co mají vysokoškolské vzdělání bez problémů.
Dělníky zde nahradí roboti a optimalizace, co ale budou lidi dělat? Lidi se; naskenují, optimalizují, eliminují, recyklují, atd. místo lidí zde v civilizaci budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, konečně se zde už nebude lhát a krást, protože zde už nebude konzumní očistec.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem