úterý 17. listopadu 2015

Kdy bude normální nahý člověk ve městě?

Jak se zde mít dobře o tom je celý život, protože pokud se máme dobře, život má smysl a když se máme zle, tak logicky život smysl nemá a máme deprese, nebo myslíme na sebevraždu. Obrazně plaveme po celý život v problémech, a pokud neumíme správně plavat tak se často v problémech topíme a máme z toho deprese. V současnosti je nejčastějším problémem jak se zde mít dobře, jenom ten kdo se narodí v bohaté a mocné rodině nemusí tento ekonomický problém po celý život řešit. Dobře se zde má ten co má díky výhodám i jistoty, a tak získává za málo práce velikou odměnu, ten kdo nemá výhody a tím i jistoty musí mnoho pracovat za malou odměnu. Je zde obrazně ekonomická pyramida, kde na vrcholu jsou ti, co mají mnoho výhod a jistot a dole jsou ti, co mají mnoho nevýhod a mnoho nejistot.
Výhody jsou tedy pevným bodem, kolem kterého se v našem životě vše točí, každý zde výhody miluje a potřebuje, proto zde soutěž a boj o výhody neustálý je. Z pohledu víry jsou nám výhody bohem a tento bůh s námi jako s loutkami snadno namiluje, velikým loutkám on i veliké výhody přiděluje, protože veliké lidské loutky s malými lidskými loutkami zde manipulují. Každá loutka se tedy snaží o to, aby zde mocensky vyrostla a tím získala i více výhod a mohla manipulovat s menšími loutkami, v čem je tajemství mocenského růstu? Dělej jenom jedno a dělej to dokonale, jenom tak zde mocensky vyrosteš, specializace to jsou kořeny, ze kterých získáváme zdroje k růstu a měníme se tím ve velikou loutku. Podívejte se na hmyz, zde každý dělá jenom svojí specializaci a dělá ji dokonale, proto hmyz dokonale funguje, ten kdo rozumí všemu, nerozumí ničemu profesionálně!
Všechny naše problémy zde jsou díky tomu, že zde není specializace samozřejmostí a začít se na něco specializovat teprve po skončení střední školy, to je velmi pozdě a je třeba se začít specializovat už v době, co se učíme mluvit. Dříve bylo běžné, že děti dělali to, co dělali jejich rodiče a přebírali jejich živnost, jakmile tento dobrý systém byl elitou zrušen, začali mít lidi mnoho problémů a to trvá do dnešní doby. Specializace je základní výhodou, díky které máme zde jistoty a tak můžeme i mocensky růst, základním problémem je na co se v dětství má člověk vlastně specializovat? Obrazně je volba specializace, jako investice do koupě odborné knihy, na trhu je veliké množství odborných knih a každá kniha je jiná, některá kniha je dobrou investicí a jiná je špatnou investicí.
To co je dneska dobrá investice to může být za krátkou dobu špatná investice, protože existujeme bohužel ve světě, který se neustále zásadně mění a na to v životě doplácí ti, co špatně investovali do svojí specializace. Dneska je třeba veliký zájem na trhu práce o programátory a tak mnozí investují do specializace, která jim umožní dělat programátora. Ovšem může se bohužel brzo stát, že někdo naprogramuje umělou inteligenci, co umí programovat a díky ní bude programování tak jednoduché, že budou programátoři logicky globálně nezaměstnaní.
Věda a technologie v současnosti vše v nás a okolo nás rychle a neustále zásadně mění, mnozí si naivně myslí, že v jejich specializaci není možné to, že budou nezaměstnaní díky vědě a technologii. Pane prezidente republiky, stát koupil GVKB robota s umělou GVKB inteligencí, který vás od zítřka nahradí, vykliďte proto dneska laskavě svoji kancelář a uvolněte místo svému dokonalému GVKB nástupci. Znáte snad nějakou lidskou specializaci, kde by člověka nemohl lépe nahradit GVKB robot s umělou inteligencí, i prostitutka by mohla být nahrazena GVKB robotem s umělou inteligencí, ovšem zde by nebylo potřeba mnoho inteligence.
Velikou výhodou robotů, je rychlé přeškolení na jinou specializaci, stačí jim jenom nahrát bezdrátově do paměti z internetu nové programy a informace, což může být záležitost trvající jenom několik minut, a potom může robot dělat dlouho něco zásadně jiného. V nové době se bude mít dobře ten, kdo bude mít čistou rasu, a tak si jej robot koupí jako malé dítě a potom si je vychová a bude chodit svého člověka venčit nahého venku, občas nějaký nadržený člověk, venku bude mít sex s jiným člověkem opačného pohlaví a narodí se nový člověk, o kterého se bude hodný GVKB robot starat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem