pátek 27. listopadu 2015

Kdo chce jíst ten musí i pracovat

Každý je zde stvořitelem budoucnosti, v současnosti vzniká naše budoucnost z našich rozhodnutí, pokud se mnoho lidí chybně rozhodne, tak mnoho lidí je za to potrestáno, chybnou budoucností! Klíčem k tomu abychom se měli lépe, je to že nebudeme všichni chybovat jako hlupáci, a opakovat pořád stejné ekonomické a politické chyby.
Je třeba nahradit lidi ve vysokých funkcích za počítače s umělou inteligencí, které to lhářům a zlodějům optimálně rychle spočítají, a tak v EU lháři a zloději skončí ve vězení, a zde poznají, že se nevyplatí v EU lhát a krást. Společné EU hodnoty zde nejsou na to, aby se používali nejvíce pro sobecké parazity a chytré lenochy! Ze společného se snadno bere, a těžko se do společného dává!
Je třeba v EU vyhnat lidi z teplých kanceláří, do studených míst, kde se fyzicky těžce pracuje, místo lidí v kanceláři zde budou jenom GVKB počítače, a vše zde bude optimálně naprogramované, nebudou zde už; politici, byrokrati, soudci, policajti, vojáci, učitelé, kazatelé, celebrity, administrátoři, diktátoři, atd. každý člověk bude v EU fyzicky pracovat jako robot, od narození do smrti, na myšlení a řízení všeho, zde budou jenom centrální EU počítače, s umělou GVKB inteligencí.
Počítače to líným cizincům, s tmavou pletí v EU rychle spočítají, a přemístí je do EU vězení, a zde je GVKB roboti naučí tomu, že kdo pro EU mnoho rád profesionálně nepracuje, ten zemře ve vězení hlady. Nebudou zde už EU zákony a regulace, bude zde jenom rozkaz od EU počítače, a za nesplnění rozkazu, zde bude okamžité přemístění do GVKB vězení v EU, heslem nové EU doby bude. Kdo chce v EU jíst, ten musí i v EU pracovat jako GVKB robot.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem