sobota 7. listopadu 2015

Každý zde má svůj jasně daný osud

Je třeba pochopit to, že život je založen na existenci virů, co na sobě parazitují, evoluce to je jenom zdokonalování systému parazitování, pomocí vytváření parazitující strategie, kdy se vytvářejí veliké parazitující systémy, jako je člověk nebo národ. Podívejme se do pravidel života s zjistíme že jde o vojenské systémy rozdělené na vojáky a otroky, každý zde má svůj jasně daný osud který nemůže nijak změnit.
Je to snadné věřit na pohádky a sny nebo konzumovat drogy, zbabělci utíkají a vojáci bojují a v boji i umírají takovým vojákem je každý kdo má zde mnoho nepřátel, otrok zde nemá žádné nepřátele a tak zde ani nic neznamená, otroci zde byli a budou to se nikdy nezmění, změnit se může jenom to jestli budeme chybovat méně a od toho zde jsou vojáci aby eliminovali vše co je zde chybné.
Z díla se pozná jasně co je zde správné a co je zde chybné, pokud tělo které dostane registrační GVKB hlavu vydrží jenom krátkou dobu tak je jasné že lidi mnoho zdegenerovali a jejich staré hlavy s mozkem jim to dosud tolerovali. Nemá smysl měnit pořád politické hlavy je třeba dát všem lidem robotické GVKB hlavy aby se tak eliminovali těla, co jsou zdegenerovaná.
Mnohá těla se ani nevyplatí upravovat na robotickou hlavu a tyto těla je možné rovnou recyklovat na potravinové granule, zavede se testování těl pomocí plavání na tři kilometry bez odpočinku, takto se eliminují zdegenerovaná těla, která nejsou vhodná na to aby dostala robotickou registrační GVKB hlavu vyrobenou v Číně GVKB lidmi, co mají už robotické registrační hlavy GVKB.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem