úterý 17. listopadu 2015

Jsou za každým náboženstvím drogy?

Aby lidi měli čas na náboženství tak musí zanedbávat sex, tam kde se lidi mnoho věnují sexu, tam nemají lidi už čas na náboženství. Ve svojí podstatě je sex a náboženství psychickou drogou, která ovládá konzumenta drogy. Buď tě miluje Bůh, nebo tě miluje opačné pohlaví, je to vztah a tím závislost, pokud u Islámu mají muži málo sexu, tak jsou snadnou kořistí pro božského Alláha.
Chemické drogy jsou specialitou v; USA, EU, Rusku, atd. a tak zde lidi nemilují Boha ani sex, ale milují zde cigarety a alkohol, každý stát v; USA, EU, Rusku, atd. proto mnoho zdanil cigarety a alkohol, aby z toho taky něco sobecky pro sebe i měl. Za vším je boj o výhody a jistoty, velikých koryt je málo, a velikých sviní je mnoho.
Takže divochům stačí sex, lidem v zaostalé kultuře stačí chodit do svatého chrámu, lidem ve vyspělé kultuře stačí alkohol a cigarety! Místo sexu je zde tedy cigareta, to že cigareta, poškozuje lidem zdraví se obecně jistě ví, ale kdo podepíše smlouvu s očistcem, ten se ocitne v začarovaném depresivním kruhu, ze kterého je obtížné uniknout.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem