čtvrtek 5. listopadu 2015

Jsou naše vztahy jenom pokrytecké divadlo?

Systém ve kterém jsi, to je nekonečné množství vztahů v tobě a okolo tebe, uvědomuješ si jenom 1% vztahů, a 99% vztahů si neuvědomuješ, protože jsou ti cizí, nebo jsou ti skryté. Vnímáme jenom povrch u vztahů, a nevíme už co existuje pod tímto povrchem, často je povrch u vztahů jenom pokryteckým divadlem, ve kterém si čert hraje na anděla.
Každý vztah je založen na přiblížení, díky kterému jsou zde možné výhody a jistoty, pokud ze vztahu už nejsou výhody a jistoty, tak sobecký vztah většinou končí. Končí období dlouhých citových vztahů, a přichází období krátkých bezcitných vztahů, proč někomu platit za čas ve kterém on nám neslouží, je to tak snadné vše postavit na tvrdých normách, a proměnit pracující lidi v automaty a roboty, do mají místo geniálního mozku, bezcitné hloupé počítače.
Následkem je hození atomové bomby na město plné lidí, nebo likvidace mnoha miliónů civilistů, v plynových nacistických komorách, není čas se zdržovat s lidským jedincem, je to jenom číslo v globální statistice!
Nebude to už trvat dlouho, a každý člověk dostane GVKB registrační čip do mozku, pokud registrační GVKB čip zjistí to, že je konzumní člověk zde už ekonomicky a systémově zbytečný, tak on člověka ve spánku vypne, a tělo vypnutého člověka se potom průmyslově recykluje, na levné chutné GVKB potravinové granule.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem