pondělí 23. listopadu 2015

Jsi sobecký ubožák

Je důležité to, co zde za odměnu děláme? Díky za správné hodnotné odpovědi všem, co umí optimálně používat svojí inteligenci, a svojí moudrost. Jsi sobecký ubožák, který si myslí to, že je důležité zde to, co za odměnu děláme. Tak tomu není, pokud jsi odměněn za to, co děláš, tak to není proto, že to co děláš je důležité, ale proto že máš zde výhodu!
Máš výhodu v tom, že jsi nahoře, a tak tě odmění ten, kdo je dole, tak to zde funguje po mnoho století, nahoře jsou vždy bezcharakterní kariéristé, a proto je systém konkurenčně uzavřený, aby se nemohl snadno každý dostat nahoru, mezi; císaře, krále, šlechtice, prezidenty, ředitele, milionáře, podnikatele, obchodníky, mafiány, vůdce, celebrity, atd. a byl zde odměňován za to, že je dlouho nahoře. Pokud budeš dole, tak tě nikdo neodmění za to, co zde děláš, protože jsi jenom otrokem, a otrok je jenom trestán za chyby, a není nikdy odměňován za to, co on dělá.
Neustále zde jsou ubohé naivní pohádky o tom, že se ten kdo je dole, snadno dostane nahoru, a stane se tak králem nebo milionářem. Naše sobecká kultura byla a bude uzavřená pomocí; kategorie, kasty, třídy, ligy, hodností, známostí, atd. uzavřenost sobecké společnosti každý pozná, když si hledá výhodné zaměstnání, a všude naráží na uzavřený kariéristický bezcharakterní systém.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem