pátek 13. listopadu 2015

Jsi psychicky zdravý?

Pokud tvrdíš, že jsi psychicky zdravý tak buď lžeš, nebo nemáš správné informace o svém psychickém zdraví, faktem je že jsme zdegenerovali, je snadné otestovat degeneraci u těla a je už obtížné otestovat degeneraci u psychiky. Nemoc je z technického hlediska chybný systém, a technik pomocí oprav a výměn technický systém opraví, a tím nemoc odstraní, s psychikou je zde problém v tom, že zde jde o živý řídící systém, který nelze dlouhodobě vypnout, aby se mohl systém opravit pomocí oprav a výměn. I když člověk usne tak jeho psychika je pořád aktivní, jediné možné vypnutí psychiky je smrt.
Většina lidských nemocí je způsobená lidskou psychikou, naše psychika to je především naše inteligence a naše vědomí. S poznáním psychiky nám dneska mohou pomoci programy a databáze, jak vlastně fungují veliké programy a veliké databáze? Vše funguje na principu sítí, tak jako je internet globální sítí pro počítače, tak je i psychika nervovou sítí pro nervové buňky v inteligentním těle.
V psychice jsou sítě programové a databázové, mnohdy jsou ve veliké síti, malé sítě, a to vše je na sobě závislé existenčně, velikým problémem je to že je vše v pohybu a to co platilo dříve, to dneska už nemusí platit, proto je zde potřebná inteligence, která se snaží řešit složité programové a databázové problémy, způsobené chybami a změnami. Mnohdy je zde výborný lék na nemoc, ale je tento lék kategoricky odmítnut, protože si nemocný myslí to, že je on zdravý, to platí jak u lidské psychiky, tak i u; politiky, morálky, ekonomiky, vědy, techniky, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem