neděle 15. listopadu 2015

Je třeba vlky oddělit od ovcí

Vlci nebudou s ovcemi spolupracovat! Lidi se rozdělují od pradávna na vlky a ovce, je třeba vlky oddělit od ovcí aby zde nebyli problémy, zavedou se každoroční globální testy na to, kdo je psychicky vlk a vytvoří se deset kategorií podle testů ten, kdo bude mít číslo jedna bude ovcí a kdo bude mít číslo 10 bude vlkem.
Svět se rozdělí na deset míst a v každém místě bude žít jedna kategorie a pokud někdo v testech bude mít změněné hodnocení tak se bude muset přestěhovat mezi stejné lidi, co mají stejné výsledky testů. Představte si národ, kde by byli jenom ti, co mají z testů hodnotu 10, tedy dokonalí vlci, v takovém národě by násilí bylo všude normální, a na ulici by se všude váleli zohavené mrtvoly, a nikomu by to nevadilo.
On by si potom každý rozmyslel to, že bude myslet a žít jako vlk, protože žít mezi asociálními vlky, to není žádný med, jenom strach dokáže lidi držet na uzdě, místo vězení, by zde bylo přestěhování mezi zlé lidi, co se neustále perou a zabíjejí. Představte si jak si lidský vlk, dá na tělo výbušniny a zabije mnoho cizích vlků, to by znamenalo u vlků rozpad jejich spolupráce, a vytvoření pevností pro vlky, kde by vlci žili uzavřeným vězeňským životem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem